Суд затвердив мирову угоду між ТОВ «Юрсервіс-2005» та КП «Обласний спортивний комплекс «Металіст» щодо стягнення з комунальників 7 млн. грн. боргу за реконструкцію стадіону до Євро-2012.

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Харківської області від 18 листопада.

Гроші комунальники мають виплатити до 1 листопада 2018 року. 

Нагадаємо, що в 2010 році між КП «Обласний спортивний комплекс «Металіст» та ТОВ «Стальконструкція» був укладений договір генпідряду на реконструкцію стадіону «Металіст» до проведення Євро-2012.

В травні 2012 року сторонами була укладена додаткова угода на проведення робіт по енергопостачанню вартістю 7,90 млн грн. Ці роботи були виконані за кошти підрядника.

Харківська обласна рада частково оплатила роботи з енергопостачання, після чого була укладена ще одна додаткова угода. За нею замовником робіт визначили обласне комунальне підприємство «Бюро майнових відносин». В документі також прописали, що борг комунальників складав 6,90 млн грн.

В березні 2015 року «Стальконструкція» передала право вимоги боргу ТОВ «Енергосервіс», а те через місяць переуступив це право ТОВ «Юрсервіс-2005». Останнє підприємство і подало позов до суду з вимогою стягнути з комунальників 7 млн грн. Суд позов задовольнив.

Фірмою «Стальконструкція» володіють Леонід Костюков, Микола Мєлєнцов і Андрій Константинов. Наприкінці квітня 2015 Вищий господарський суд визнав недійсним договір ТОВ «Стальконструкція» з Харківською ОДА і КП «ОСК «Металіст» по реконструкції стадіону.

Компанії «Енергосервіс» та «Юрсервіс» зареєстровані за однією адресою: Харків, вул. Шевченко, 60.

Засновниками ТОВ «Енергосервіс» є Світлана та Анатолій Косінови – батьки екс-нардепа, а зараз в.о. першого заступника Державної аудиторської служби, депутата Харківської міськради від БПП «Солідарність» Станіслава Косінова. Директором підприємства є Олег Мирний.

Засновником ТОВ «Юрсервіс-2005» – є ТОВ «Слобожанська будівельна артіль», хоча в 2012 році засновником була Світлана Косінова. Бенефіціарами ТОВ «Юрсервіс-2015» є Денис та Алла Васильєви. Директором є Олег Мирний.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

ОБЛАСНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ РОЗДАВ ДВА МІЛЬЙОНИ НА РЕМОНТИ. СЕРЕД ФАВОРИТІВ Є ОДІОЗНІ ПЕРСОНАЖІ

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації з 1 травня 2016 року перерахували ...

КЕРНЕС ПРИДБАВ ЦІННИХ ПАПЕРІВ НА П’ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Харківський міський голова Геннадій Кернес 19 жовтня придбав цінних паперів на суму 4,83 млн. ...

ПРОКУРАТУРА ПОЧАЛА СУДИТИСЯ З «МЕТАЛІСТОМ» ЗА БОРГИ ОРЕНДУ ЗЕМЛІ ПІД БАЗОЮ У ВИСОКОМУ

Харківська місцева прокуратури № 6 Харківської області подала позов до ТОВ «Металіст Холдинг» щодо ...

ДОРОЖНІ ФАВОРИТИ КЕРНЕСА ЗРОБЛЯТЬ НА БОГОМОЛЬЦЯ ТРОТУАР З БОРДЮРНИМ КАМЕНЕМ ПО «КОСМІЧНИМ» ЦІНАМ

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 31 жовтня уклав угоду з ТОВ «Паркінг ...

СУД АРЕШТУВАВ МАЙНО ФК «МЕТАЛІСТ» ЧЕРЕЗ БОРГ КОМУНАЛЬНИКАМ

Суд задовольнив клопотання поліції та наклав арешт на нерухоме майно, що належить ПАТ «Футбольний ...