Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 27 вересня уклав угоду з ТОВ «Паркінг +» щодо ремонту майдану Сергіївського вартістю 1,29 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Зокрема планується відремонтувати 4863,39 кв.м. майдану Сергіївського (кол м-н Пролетарський) за ціною 265,74 грн. за кв м. Планується зняти асфальтове покриття, вирівняти його та укласти один шар асфальту.
0отчет.jpg

Цікаво, що реально м-н Сергіївський був вже відремонтований, а зараз там залишається виконати роботи з ремонту трамвайних колій, тендер на який був проведений окремо.

0смета_паркинг.jpg

Директором Департаменту будівництва і шляхового господарства міськради є Володимир Чумаков, який до свого призначення керівником Департаменту в 2010 році був директором та співзасновником «Паркінг+».

Згодом засновники фірми змінювались і у травні 2016 року її переписали на гонконгівську компанію «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед». Бенефіціаром «Паркінг +» тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії. Крім того, серед засновників є партнер дружини Чумакова – Вячеслав Блінкін та Галина Давидова – людина з оточення Геннадія Кернеса.

Всього цього року до останніх торгів ТОВ «Паркінг +» виграло тендерів у Харківської міськради на суму понад 800 млн грн. Крім того, за даними «Харківського антикорупційного центру», без проведення торгів це підприємство отримувало кошти як від департаменту Чумакова, так й від комунальних підприємств.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

«ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» ІГНОРУЄ АУКЦІОНИ В «ПРОЗОРРО» ТА ПЕРЕПЛАЧУЄ ЗА ОПОРИ

АК «Харківобленерго» уклало угоду з ПП «Світоніс-Транс» щодо придбання опор на загальну суму 999,72 ...

У МУСЄЄВА ЗАПЛАТИЛИ ПОНАД 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА ОХОРОНУ РІДНІЙ ФІРМІ ДИРЕКТОРА КП ХАРКІВГОРЛІФТ

В 2016 році Адміністрація Холодногірського району міста Харкова перерахувала ТОВ «Агентство комплексної безпеки – ...