Директор ТОВ «Архів №1» незаконно знищив документацію ТОВ «Ваго-Рев» та ТОВ «Системи прогресивної очистки», яка знаходилася на зберіганні на його підприємстві.

Про це стало відомо з постанови Київського районного суду міста Харкова від 15 липня.

Зокрема, 29 квітня 2016 року при перевірці було виявлено, що директор ТОВ «Архів №1» знищив документи тимчасових строків зберігання ТОВ «ВАГО-РЕВ» та ТОВ «Системи прогресивної очистки» за 2014 та 2015 роки, строк зберігання яких закінчився лише у 2018 році та 2019 роках. Документи знаходилися на зберіганні у вищеозначеному архіви відповідно до укладеного договору.

За це порушення директора оштрафували на 85 та 275 гривень.

Згідно з реєстру юридичних осіб керівником ТОВ «Архів №1» є Олександр Васильченко. Він разом з Леонідом Бліновим є засновниками підприємства.

ТОВ «ВАГО-РЕВ» та ТОВ «Системи прогресивної очистки» ЗМІ пов’язують з персоною голови Адміністрації Холодногірського району міста Харкова Максимом Мусєєвим.

Обидва підприємства активно виграють тендери у міськради та комунальних підприємств, зокрема, КП «Харківський метрополітен», де Мусєєв раніше працював заступником директора.

Так, КП «Харківський метрополітен» 31 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів метро вартістю 727,54 млн грн.

ТОВ «Ваго-Рев» в 2009 році заснували Олег Дивінець, Олексі Ахвледіані та Андрій Артеменко. Останній – син –екс-начальниці рекламного відділу КП «Харківський метрополітен», коли директором підземки був нині покійний Сергій Мусєєв. В 2011 році єдиним засновником фірми була Зінаїда Кірсанова, яка подарувала квартиру в елітному житловому комплексі в Харкові матері голови Адміністрації Холодногірського району міста Харкова, депутату Харківської міськради Максима Мусєєва.

Зараз засновником «Ваго-реву» є Ян Сивинський, керівником до 1 червня був Геннадій Довженко, який раніше працював в ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753», що також відноситься до впливу Мусєєва.

Але з початку червня директором «Ваго-Рев» став Ігор Распопов. Фірма також змінила контактний телефон на (057) 739-18-95. Раніше вона була зареєстрована за номером телефону, що належав ТОВ «Лот» та ТОВ «Інвест-тур».

Співзасновником першої є колишній співвласник «Ваго-Рев» Олег Дзвінець. А власником «Інвест-туру» є Іван Кравцов, який також заснував ТОВ «Старсен». Обидві фірми без тендерів отримують замовлення метрополітену. Крім того, «Старсен» був Олександр Стаматін, син нинішнього директора КП «Харківський метрополітен» Олександр Стаматін.

Фірма «Системи прогресивної очистки» зареєстрована на Олену Назаренко, директором є Роман Дворник.

У протоколі розкриття пропозицій «Системи прогресивної очистки» раніше вказувало номер телефону (057) 714-05-72, який також використовувся ТОВ «Компанія «СПО» («Системи прогресивної очистки»).

Крім того, цей номер використовувало й ТОВ «Ваго-Рев».

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження», першим номером якої є мер Геннадій Кернес. У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові.

У 2015 році ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклала угоди з комунальними підприємствамиХаркова на суму 90,05 млн. грн.
Вже цього року «Системи прогресивної очистки» отримали замовлень на понад 20 млн грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ ХАЦ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ЗГАДАВ, ЩО ГРОШІ ЙОМУ НА КВАРТИРУ ЙОМУ ПОДАРУВАЛА 72-РІЧНА РОДИЧКА

Заступник начальника управління зв’язку та телекомунікацій ГУ НП в Харківській області Дмитро Затучний задекларував ...

ДЕРЖВИКОНАВЕЦЬ З ХАРКОВА ПРИДБАЛА АВТІВКУ ВАРТІСТЮ ДЕСЯТЬ РІЧНИХ ЇЇ ЗАРПЛАТ

Старший державний виконавець Комінтернівського відділу державної виконавчої служби міста Харків ГТУ юстиції у Харківській ...

НА РЕМОНТ ВАЛКІВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ДОКИНУТЬ ЩЕ МІЛЬЙОН

Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області уклало угоду з ПП «Сфінкс-21» ...

ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ ЩОБ ПРИДБАТИ ТРАНСФОРМАТОРИ ВДВІЧІ ДОРОЖЧЕ ВІДХИЛИЛА ШІСТЬ ПРОПОЗИЦІЙ

Регіональна філія “Південна залізниця” публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” 2 грудня уклала угоду з ...

ФАВОРИТИ МЕРІЇ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВИЙ МІЛЬЙОН НА РЕМОНТ ЛІКАРНІ

КЗОЗ «Харківська міська клінічна лікарня №13» 2 вересня уклало угоду з ТОВ «Добробудь» щодо ...