Директор ТОВ «Архів №1» незаконно знищив документацію ТОВ «Ваго-Рев» та ТОВ «Системи прогресивної очистки», яка знаходилася на зберіганні на його підприємстві.

Про це стало відомо з постанови Київського районного суду міста Харкова від 15 липня.

Зокрема, 29 квітня 2016 року при перевірці було виявлено, що директор ТОВ «Архів №1» знищив документи тимчасових строків зберігання ТОВ «ВАГО-РЕВ» та ТОВ «Системи прогресивної очистки» за 2014 та 2015 роки, строк зберігання яких закінчився лише у 2018 році та 2019 роках. Документи знаходилися на зберіганні у вищеозначеному архіви відповідно до укладеного договору.

За це порушення директора оштрафували на 85 та 275 гривень.

Згідно з реєстру юридичних осіб керівником ТОВ «Архів №1» є Олександр Васильченко. Він разом з Леонідом Бліновим є засновниками підприємства.

ТОВ «ВАГО-РЕВ» та ТОВ «Системи прогресивної очистки» ЗМІ пов’язують з персоною голови Адміністрації Холодногірського району міста Харкова Максимом Мусєєвим.

Обидва підприємства активно виграють тендери у міськради та комунальних підприємств, зокрема, КП «Харківський метрополітен», де Мусєєв раніше працював заступником директора.

Так, КП «Харківський метрополітен» 31 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів метро вартістю 727,54 млн грн.

ТОВ «Ваго-Рев» в 2009 році заснували Олег Дивінець, Олексі Ахвледіані та Андрій Артеменко. Останній – син –екс-начальниці рекламного відділу КП «Харківський метрополітен», коли директором підземки був нині покійний Сергій Мусєєв. В 2011 році єдиним засновником фірми була Зінаїда Кірсанова, яка подарувала квартиру в елітному житловому комплексі в Харкові матері голови Адміністрації Холодногірського району міста Харкова, депутату Харківської міськради Максима Мусєєва.

Зараз засновником «Ваго-реву» є Ян Сивинський, керівником до 1 червня був Геннадій Довженко, який раніше працював в ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753», що також відноситься до впливу Мусєєва.

Але з початку червня директором «Ваго-Рев» став Ігор Распопов. Фірма також змінила контактний телефон на (057) 739-18-95. Раніше вона була зареєстрована за номером телефону, що належав ТОВ «Лот» та ТОВ «Інвест-тур».

Співзасновником першої є колишній співвласник «Ваго-Рев» Олег Дзвінець. А власником «Інвест-туру» є Іван Кравцов, який також заснував ТОВ «Старсен». Обидві фірми без тендерів отримують замовлення метрополітену. Крім того, «Старсен» був Олександр Стаматін, син нинішнього директора КП «Харківський метрополітен» Олександр Стаматін.

Фірма «Системи прогресивної очистки» зареєстрована на Олену Назаренко, директором є Роман Дворник.

У протоколі розкриття пропозицій «Системи прогресивної очистки» раніше вказувало номер телефону (057) 714-05-72, який також використовувся ТОВ «Компанія «СПО» («Системи прогресивної очистки»).

Крім того, цей номер використовувало й ТОВ «Ваго-Рев».

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження», першим номером якої є мер Геннадій Кернес. У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові.

У 2015 році ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклала угоди з комунальними підприємствамиХаркова на суму 90,05 млн. грн.
Вже цього року «Системи прогресивної очистки» отримали замовлень на понад 20 млн грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

СТАЛО ВІДОМО НА СКІЛЬКИ БАГАТШИМ КЕРНЕС СТАВ ЗА РІК

Харківський міський голова Геннадій Кернес офіційно за рік став багатшим на 3,7 млн. грн.

ФІРМА ОТОЧЕННЯ МУСЄЄВА ОТРИМАЄ 10 МІЛЬЙОНІВ ЗА ЗАМІНУ ПАКЕТІВ В УРНАХ

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» 24 лютого уклав угоду з ТОВ «Системи прогресивної ...

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ НЕ ПОВІДОМИВ НАЗК ПРО ПРИДБАННЯ КВАРТИРИ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА

Депутат Харківської міськради (фракція «Відродження») Олексій Навроцький у лютому 2017 року придбав квартиру площею ...

ЯК У КЕРНЕСА РОЗТЕНДЕРИЛИ 13 МІЛЬЙОНІВ НА АУКЦІОНІ ЩОДО КУПІВЛІ СМІТТЄВОЗІВ

Комунальне підприємство «Благоустрій» уклало угоду з ПП ВКП «Альфатекс» щодо придбання сміттєвозів вартістю 13,238 ...

ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ ВІД ОПОБЛОКУ НЕ ЗАДЕКЛАРУВАВ БІЗНЕС ТА ДОХІД ДРУЖИНИ, ЧИЯ ФІРМА ЗБИРАЛА ГРОШІ ЗА ПРОЇЗД НА БЕЗЛЮДІВКУ

Депутат Харківської облради від «Опозиційного Блоку» Олег Каратуманов не задекларував бізнес своєї дружини, а ...

У ХАРКОВІ ОТРИМАВ ВИРОК ДИРЕКТОР ОБЛАВТОДОРУ ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА

Суд визнав винним екс-очільника ДП «Харківський облавтодор» Сергія Свистуна у службовій халатності та призначив ...