Слідчі Національної поліції в Харківській області підозрюють службових осіб АК «Харківобленерго» та первинної профспілкової організації АК «Харківобленерго» в нанесенні шкоди державі на суму 11,65 млн.грн. Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду від 15 квітня 2016 року.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/57414657

За даними правоохоронців, упродовж 2015 року посадові особи АК «Харківобленерго» шляхом зловживання службовим становищем заволоділи коштами підприємства у особливо великому розмірі, під приводом надання фінансової допомоги третім особам та під приводом перерахування коштів на культурно – масові заходи на розрахунковий рахунок первинної профспілкової організації АК «Харківобленерго», які у дійсності були перераховані у якості оплати за страхування працівників.

Також встановлено, що посадові особи АК «Харківобленерго» спільно з посадовими особами первинної профспілкової організації АК «Харківобленерго» та посадовими особами ПрАТ СК «Днепрінмед» і ПрАТ СК «Орлі», шляхом укладення договорів добровільного медичного страхування заволоділи коштами у розмірі 11,65 млн.грн., чим спричинили інтересам держави шкоду в особливо великому розмірі Нагадаємо, що 65% акцій АК «Харківобленерго» належить саме державі. Ще 29,8 % акцій знаходиться у володінні кіпрської компанії «Garensia Enterprises Limited», яку ЗМІ пов’язують з Констянтином Григоришиним.

До квітня 2015 року АК «Харківобленерго» керував Сергій Кирик, а зараз виконуючим обов’язки голови правління – Володимир Яворський.

99,37% акцій ПрАТ Страхова компанія «Орлі» (зареєстроване в Полтаві) належать ТОВ “Компанія з управління активами “Опіка-Капітал”., а кінцевим бенефіціарним власником «Орлі» є мешканка Дергачів – Тетяна Рибянська. В свою чергу власником 99,9% частки статутного капіталу ТОВ “КУА “Опіка-Капітал” є кіпрський офшор Греардон Лімітед, власником якого є Іоанніс Папас. На цю особу записано багато інших кіпрських офшорних компаній, які володіють великими компаніями та банками в Україні, РФ.

ПрАТ СК «Днепрінмед» 22 січня 2016 року було перейменоване в ПрАТ “СК “Дім Страхування” (зареєстроване в Дніпропетровську), кінцевими бенефіціарними власниками якого є Олена Хоменко з Черніговської області та Анна Демчук з Полтави.

100 % акцій ПрАТ “СК “Дім Страхування” володіє глава наглядової ради компанії “Саламандра Україна” Юрій Явтушенко.
http://forinsurer.com/news/16/02/22/33531

З 4 березня 2015 по 26 квітня 2016 року членом Наглядової ради ПрАТ “СК “Дім Страхування”була Марія Переходько, яка до цього протягом 5 років обіймала посаду директора КУА “Опіка – Капітал”. Також, 4 березня 2015 року ревізором було призначено Анну Демчук.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

РЕКЛАМА ТЕСТУЄМО БЛОКИ

Також можуть сподобатися

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПРИХОВАВ У ДЕКЛАРАЦІЇ ЧАСТКУ ДРУЖИНИ У КЛУБІ «АРІЗОНА», ЯКИЙ КОНТРОЛЮЄ РОДИНА МУСЄЄВА

Депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Володимир Тупіцин приховав частку дружини у статутному фонді ...

ЗБИТКОВИЙ ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН КУПУЄ ЛАМПИ З ПЕРЕПЛАТОЮ В 30 ВІДСОТКІВ

КП «Харківський метрополітен» 9 грудня уклав угоду з ФОП Муратова Ольга Анатоліївна щодо постачання ...

ДИРЕКТОР КП КЕРНЕСА, ЯКА ЗАРОБЛЯЄ НА ХАРЧУВАННІ ДІТЕЙ, ПРИДБАЛА КВАРТИРУ ВАРТІСТЮ 200 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

Директор КП «Комбінат дитячого харчування», депутат Харківської міськради (фракція «Відродження») Надія Тимофєєва у 2016 ...

СКАНДАЛЬНА СІЛЬРАДА НА ХАРКІВЩИНІ ПРОДОВЖИТЬ У ГРУДНІ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ ПО «КОСМІЧНИМ» ЦІНАМ

Малоорчицька сільська рада 25 листопада уклала угоду з ТОВ «Спецдорбудпроект» щодо поточного ремонту дороги ...

НАЙБАГАТШОГО ХАРКІВСЬКОГО РЕКТОРА ВОЛОДИМИРА БАБАЄВА ОШТРАФУВАЛИ ЗА НЕДЕКЛАРУВАННЯ НОВОЇ АВТІВКИ

Ректора Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова Володимира Бабаєва суд оштрафував на 3950 ...

УЛЮБЛЕНЦІ КЕРНЕСА ОТРИМУЮТЬ ГРОШІ НА РЕМОНТ ДОРОГИ НА БАВАРІЇ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРУ

На початку серпня» ТОВ «Паркінг +» отримало від Департаменту будівництва та житлового господарства 650 ...